Перейти к содержимому

Фотография

Очень хочется в Советский Союз

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 182

#81 САНЯ

САНЯ

Любитель

• Больше года в клубе
  • PipPipPip
  • 43 сообщений

Отправлено 14 Сентябрь 2009 - 21:35

Короче: Хай живе Степан Бандера! Прежде чем здесь открывать свою поганую пасть на "российский фашизм", разберись со своими Львовскими недобитками из "Nachtigal".

А в кого тут погана морда, друже бобер!

#82 Гость_OIL-710_*

Гость_OIL-710_*
  • Guests

Отправлено 14 Сентябрь 2009 - 21:44

Эй, осторожнее на поворотах!

#83 Аким

Аким

Мастер

• Газонщики
  • PipPipPipPipPip
  • 308 сообщений
  • Интересы:Газ и Рыпь

Отправлено 14 Сентябрь 2009 - 21:51

Ша, бойцы! У нас Родина одна. Пусть правители сдохнут, что народы разводят в разные углы, сря им в моск! Мы братья и нехер уподобляться иванам, родства непомнящим.
Иначе тему хорошую закрыть придется.
ГАЗ-69А 1962г.; ГАЗ-69 1964г.

#84 Владимир М.С.

Владимир М.С.

Мастер

• Газонщики
  • PipPipPipPipPip
  • 182 сообщений
  • Интересы:Girls, beer and rock and roll ... Ну и ГАЗики конечно, не только 69-е.

Отправлено 14 Сентябрь 2009 - 22:21

Іван Багряний
Чому я не хочу вертатись до СРСР
Я вернусь до своєї Вітчизни з мільйонами своїх братів і сестер, що перебувають
тут, в Європі, і там, по сибірських концтаборах, тоді, коли тоталітарна кривава
більшовицька система буде знесена так, як і гітлерівська, коли НКВС піде вслід
за гестапо, коли червоний російський фашизм щезне так, як щез фашизм німецький…
:mellow:

Порожні гасла, звичайно, для України набагато краще жити в злиднях, зате нібито "вільної" ... Коли підлітки спиваються і сідають на "голку" з-за того, що не бачать можливості жити по-людськи-це круто! Покоління без мрії, це те, що дала ця уявна "незалежність ".... Скажи від кого?
Простой Русский Парень, не хуже других, лучше прочих.

#85 Владимир М.С.

Владимир М.С.

Мастер

• Газонщики
  • PipPipPipPipPip
  • 182 сообщений
  • Интересы:Girls, beer and rock and roll ... Ну и ГАЗики конечно, не только 69-е.

Отправлено 14 Сентябрь 2009 - 22:34

Бачить Бог я люблю Україну всім серцем, і мені до сліз прикро бачити те, що з нею зробили псевдо патріоти ...

#86 Владимир М.С.

Владимир М.С.

Мастер

• Газонщики
  • PipPipPipPipPip
  • 182 сообщений

Отправлено 14 Сентябрь 2009 - 22:37

Тоже самое по Русски...
Пустые лозунги, конечно, для Украины намного лучше жить в нищете, зато якобы "свободной"... Когда подростки спиваются и садятся на "иглу" из-за того, что не видят возможности жить по Человечески-это круто! Поколение без мечты, это то, что дала эта мнимая "независимость".... Скажи от кого?
и,
Видит Бог я люблю Украину всем Сердцем, и мне до слез обидно видеть то, что с ней сделали псевдо патриоты...

#87 САНЯ

САНЯ

Любитель

• Больше года в клубе
  • PipPipPip
  • 43 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 09:47

Тоже самое по Русски...
Пустые лозунги, конечно, для Украины намного лучше жить в нищете, зато якобы "свободной"... Когда подростки спиваются и садятся на "иглу" из-за того, что не видят возможности жить по Человечески-это круто! Поколение без мечты, это то, что дала эта мнимая "независимость".... Скажи от кого?
и,
Видит Бог я люблю Украину всем Сердцем, и мне до слез обидно видеть то, что с ней сделали псевдо патриоты...

З всіх прочитаних відповідей я зробив висновок, є люди розумні, сучасні, далекоглядні і є у нікуми тобто пупі морди, з освітою три класи, які далі свого носа нічого небачать. Я одного неможу зрозуміти що в тих рядках що я виклав такого образливого, в них йдеться про режим тих часів, про лиходійства що коїлись в ті часи. Адже писали що від репресій загинуло також багато росіян. В них нема жодного натяку про Росію про російський народ. Звідки у вас береться стільки негативу до всього Українського, поясніть. Я в ті часи можна сказати що не жив, але чую що говорять люди. Доведіть мені що в часи срср ви могли: купити що хотіли, сказати що хотіли, прочитати книгу яку хочете, купити автомобіль який хотіли, відпочити де вам хочеться, послухати музику яку хочете, вивчати науки які вам подобаються....................... А що ви або ваші діти, онуки можуть зараз, які вних є можливості. Я українець , я люблю і поважаю свою державу, люблю її культуру, я маю змогу робити роботу яку люблю, читати книги які мені подобаються , навчатьсь у вузі який мені подобається, можу висловлювати свої думки, і ніхто мені не наказує що мені думати що говорити. 70 років прожитих в тому режимі це 70 років назад. Що ви знаєте про своїх дідів прадідів , як ним жилось. Зважаючи на ваше телебачення , зважаючи на весь бруд який льється на УКРАЇНУ я можу сказати що все сказане вами це не ваші думки , а ...... Владимир М.С. проблеми що ви написали відносяться до УКРАЇНИ чи можливо і до РОСІЇ також. У вас нема безробітя, молодь невживає алкоголь, нема наркоманії , вибачте я маю великий сумнів щодо цього.

#88 САНЯ

САНЯ

Любитель

• Больше года в клубе
  • PipPipPip
  • 43 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 09:48

Ну только что ещё не лизнул в одно место.

ви Я розумію таке часто пракикуєте

#89 саоавиа

саоавиа

Мастер

• Газонщики
  • PipPipPipPipPip
  • 365 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 10:32

Учи свою бабу борщ варить, нас учить не надо.

#90 dreifus

dreifus

Мастер

• Газонщики
  • PipPipPipPipPip
  • 559 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 10:37

З всіх прочитаних відповідей я зробив висновок, є люди розумні, сучасні, далекоглядні і є у нікуми тобто пупі морди, з освітою три класи, які далі свого носа нічого небачать. Я одного неможу зрозуміти що в тих рядках що я виклав такого образливого, в них йдеться про режим тих часів, про лиходійства що коїлись в ті часи. Адже писали що від репресій загинуло також багато росіян. В них нема жодного натяку про Росію про російський народ. Звідки у вас береться стільки негативу до всього Українського, поясніть. Я в ті часи можна сказати що не жив, але чую що говорять люди. Доведіть мені що в часи срср ви могли: купити що хотіли, сказати що хотіли, прочитати книгу яку хочете, купити автомобіль який хотіли, відпочити де вам хочеться, послухати музику яку хочете, вивчати науки які вам подобаються....................... А що ви або ваші діти, онуки можуть зараз, які вних є можливості. Я українець , я люблю і поважаю свою державу, люблю її культуру, я маю змогу робити роботу яку люблю, читати книги які мені подобаються , навчатьсь у вузі який мені подобається, можу висловлювати свої думки, і ніхто мені не наказує що мені думати що говорити. 70 років прожитих в тому режимі це 70 років назад. Що ви знаєте про своїх дідів прадідів , як ним жилось. Зважаючи на ваше телебачення , зважаючи на весь бруд який льється на УКРАЇНУ я можу сказати що все сказане вами це не ваші думки , а ...... Владимир М.С. проблеми що ви написали відносяться до УКРАЇНИ чи можливо і до РОСІЇ також. У вас нема безробітя, молодь невживає алкоголь, нема наркоманії , вибачте я маю великий сумнів щодо цього.

Не, ну неужели нельзя написать по-русски. Просили же. Зачем показуху-то устраивать.. "Все люди как люди - одна я, млять, королева!"

#91 САНЯ

САНЯ

Любитель

• Больше года в клубе
  • PipPipPip
  • 43 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 10:56

Не, ну неужели нельзя написать по-русски. Просили же. Зачем показуху-то устраивать.. "Все люди как люди - одна я, млять, королева!"

Володів би вашою мовою досконало, написав би а так вибачайте.

Сообщение отредактировал САНЯ: 15 Сентябрь 2009 - 10:56

#92 САНЯ

САНЯ

Любитель

• Больше года в клубе
  • PipPipPip
  • 43 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 10:58

Учи свою бабу борщ варить, нас учить не надо.

:lol:

#93 Алекс

Алекс

Мастер

• Газонщики
  • PipPipPipPipPip
  • 1 085 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 11:02

Володів би вашою мовою досконало, написав би а так вибачайте.

Т.е. понимать - понимаю, а написать никак? ты чойт тёзка лукавишь имхо...
хотя понять тебя вобщем-то не сложно <_<
"Зорко одно лишь сердце, самого главного глазами не увидишь"(с) А. де Сент-Экзюпери

#94 САНЯ

САНЯ

Любитель

• Больше года в клубе
  • PipPipPip
  • 43 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 11:06

Т.е. понимать - понимаю, а написать никак?
<_<

Все вірно :mellow:

Сообщение отредактировал САНЯ: 15 Сентябрь 2009 - 11:12

#95 Аким

Аким

Мастер

• Газонщики
  • PipPipPipPipPip
  • 308 сообщений
  • Интересы:Газ и Рыпь

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 14:17

Чета сильно мне кажется, что после такого заворота ностальгировать по сгущенке в тюбиках за 15 коп. уже никто не захочет.
ГАЗ-69А 1962г.; ГАЗ-69 1964г.

#96 саоавиа

саоавиа

Мастер

• Газонщики
  • PipPipPipPipPip
  • 365 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 15:29

Браво! (от тролля)!

Сообщение отредактировал саоавиа: 15 Сентябрь 2009 - 15:29

#97 саоавиа

саоавиа

Мастер

• Газонщики
  • PipPipPipPipPip
  • 365 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 15:34

...

Сообщение отредактировал саоавиа: 15 Сентябрь 2009 - 15:35

#98 Gazon

Gazon

Мастер

• Газонщики
  • PipPipPipPipPip
  • 1 132 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 15:45

.

Сообщение отредактировал Gazon: 20 Февраль 2010 - 23:56

#99 САНЯ

САНЯ

Любитель

• Больше года в клубе
  • PipPipPip
  • 43 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 15:54

Да я вас розумію що інтернет безмежне джерело інформації. Знайти можна що завгодно від правдивих документів так і до повної нісенітниці. На рахунок телебачення, супутникова антена. Відверто вам скажу ви живете під тотальним ідеологічний тиском, безперервна різноканальна інформаційно-дезінформаційна світоглядна обробка населення спричинила у вас до формування відповідних на різних рівнях масової свідомості, включно з побутовою засад в яких УКРАЇНА це ніщо .

Почитайте піде на користь .
12 жовтня 2008 року з ініціативи посольства України в Російській Федерації в Українському культурному центрі (Москва) відбулось офіційне відкриття виставки „Розсекречена пам”ять” з приводу 75 –ї річниці голодомору 1932-1933 року в Україні.

Історія України знає чимало трагедій, але голодомор 1932-33 року за глибиною і вимірами трагізму не має аналогів не тільки в історії України, але і в історії людства.

За кілька місяців у межах України в мирний час голодом знищено біля 10 мільйонів людей – громадян цієї держави.

Росія признає факт голодомору, але не вважає його геноцидом українського народу, бо ж голод був не тільки в Україні, він бушував і в багатьох регіонах Росії. Росія та і комуністичні покидьки в Україні цю страшну трагедію народу не вважають штучною і ретельно спланованою, пояснюючи її випадковим збігом обставин.

Багато держав світу офіційно признали голодомор 1932 – 33 р. геноцидом украінського народу. У більшості із цих держав відбулась акція „Свічка пам”яті”, покликана нагадати світові про небувалий злочин проти людства і тим самим запобігти повторення чогось подібного будь-де на Земній кулі в майбутньому. Уряд Росії не дав згоди на проведення акції „Свічка памяті” в Російській Федерації. Тому акцію провели 12 жовтня на території посольства України в Москві.

Зразу після закінчення громадянської війни в Росії і створення СРСР в Україні і за її межами була проголошена українізація. У російських регіонах компактного проживання україців (Східна Слобожанщина, Кубань, Південне Поволжя, Алтай, південь Красноярського краю, Далекий Схід) відкривались українські школи, які Україна в ці нелегкі часи забезпечувала вчителями і підручниками. Українці цих регіонів стали видавати українською мовою газети, часописи, друкувати книжки, відкривати українські театри. Так хитро, злісно і підступно україножери могли тепер визначити, де на безкрайніх просторах імперії українці залишились українцями, де вони зберегли свою національну ідентичність. Саме в цих регіонах за межами України в1932-33 році мільйони людей померли з голоду. Отже правда, що голод був не тільки в Україні, він був і в Росії, але помирали з голоду переважно українці. Без сумніву, ця страшна трагедія не була випадковою - вона була спланованою і цілеспрямованою.

Голодомор 1932-33 року є однією з найтрагічніших ланок лацюга геноциду українського народу. Ось витяг із розповіді людини, що пережила голодомор в одному із сіл Харківщини.

...Рання весна 1933 року. Рясно зацвіли сади, чекали плуга родючі чорноземи... Марно чекали, нікому було орати поле і нічим засіяти ниву. Співуче колись українське село Мокрянка заніміло і тихо вимирало. По вулицях і в хатах лежали трупи. Їх нікому було поховати.

Батько багатодітної сім’ї Герасим Пилипчук копає в саду перед хатою яму, щоб поховати півторарічного синочка Грицька, який щойно помер, недоговоривши до кінця слів „тату, їсти...” Старший братик Грицька Івась просить татуся не копати глибокої ями...: „татусю, не копайте глибокої ями, бо Ви самі голодні і слабі, а Вам ще жити треба, викопайте трохи ширшу. Я також вмираю, то положите мене поруч з братиком” Хто і як може зміряти глибину горя і трагізму цієї родини?! В долі тих людей, як у краплині води, відзеркалена небувала трагедія України, трагедія всьго українського народу.

Глибока рана на тілі народу не загоїлася, вона досі ятриться і кровоточить. На теренах широкої смуги розселення українців від Озівського моря через Кубань до Тихого океану (Зелений клин) розкидані сотні, якщо не тисячі, населених пунктів, сіл і містечок, із суто українськими назвами. У більшості із них, а особливо в Нижньому Поволжі, марно шукати хоч би сліди українців – українські прізвища, звичаї, не кажучи вже про самих українців. Назви цих сіл на придорожних знаках сприймаються як епітафії, як написи на надмогильних пам”ятниках українців, що освоїли ці землі, зігріли їх своєю працею і жили тут до 1932-33 року... Скільки їх там тоді в муках попрощались з білим світом? Без сумніву, що не один і не два мільйони, бо ж відомо, що до 1930 року в СРСР проживало до 80 мільйонів українців. Очевидно, що в Росії їх тоді проживало майже стільки, скільки і в тій частині України, що входила в той час до складу СРСР. Зараз їх в Росії біля чотирьох мільйонів. Куди ж вони поділись, що з ними трапилось? Їх знищили фізично голодоморами, ГУЛАГами, концтаборами, розстрілами та депортаціями. Їх насильно під страхом смерті русифікували, перетворили у манкуртів.

У східній частині Польщі на етнічних українських землях із незапам”ятних часів жили українці (Лемківщина, Надсяння, Холмщина, Підляшшя). У складних умовах вони зберегли діалекти української мови, звичаї, культуру (фольклор, малярство, архітектуру), молились Богу в прекрасних церквах-храмах. Після примусової кровавої депортації 1944-1946 р., спланованої не без відома Москви, і не менше жорстокої акції „Вісла” 1947 року в цих місцях при дорогах замість квітучих густо населених сіл залишились тільки придорожні таблички з назвами українських сіл польською мовою. Знову придорожні таблиці з назвами сіл сприймаються як епітафії, сотні епітафій на надмогильних пам”ятниках українських населених пунктів, де до 1944-47 р. був збережений український генофонд.

Відносно чистий генофонд України зберігався в північносхідних районах Волині та на Поліссі. На тих землях спалахнула зірка Полинь, спалахнув Чорнобиль. Тисячі людей загинули від гострої променевої хвороби. Частина з них догоряли в спецлікарнях Москви і Києва. На Мітінському цвинтарі в Москві стоїть пам”ятник ліквідаторам Чорнобильської катастрофи, що в перші години аварії кинулись у пекельний вогонь четвертого реактора. Серед них в основному молоді хлопці віком від 18 до 25 років. Через 5-6 років після аварії люди (діти і молодь) почали гинути від патології щитовидної залози, від злоякісних пухлин крові, щитовидної залози, дихальних шляхів. На протязі 20 років кількість таких хворих зростає. Обсяги цієї катастрофи ще не відомі, як і її наслідки. Які хронічні радіогенні хвороби чекають мешканців цього регіону? Як проявиться тривалий контакт з малими дозами радіації, з радіонуклідами, що потрапляють в організм з повітрям, водою та їжею? Як зміниться генетичний код людини під впливом мутагенної дії радіації?

Людство порівняно недавно почало освоювати атомну та термоядерну енергію. Тому невідомо чого нам чекати від природи (читай від атома), яку намагаємось покорити, але знаємо, що вроджені і спадкові хвороби мешканців, які зазнали впливу радіації та радіонуклідів у результаті чорнобильської катастрофи, ще попереду.

То що ж спільного між насильною (примусовою) депортацією українців з етнічних українських земель, які тепер находяться в межах Польщі і чорнобильською катастрофою? Розпорошення по світах української спільноти Польщі, якій протягом тисячоліть вдалось зберегти свій генофонд, як і забруднення українського Полісся радіонуклідами, є ланками в довгому ланцюгу етноциду (геноциду) українського народу.

Але, на превеликий жаль, це ще не останні ланки цього жахливого ланцюга. Геноцид українців триває. У незалежній Україні він набуває нових вишуканих підступних форм. Під прапором України при підтримці зовнішніх антиукраїнських сил його проводять покидьки комунобільшовизму, внуки і правнуки тих катів України, що в 1932-33 році спланували і провели нечуваний в світі голодомор і знищили понад 10 мільйонів українців у межах тої частини України, що входила тоді до складу СРСР.

Одною з форм геноциду є лінгвоцид – війна проти української мови. Переважна більшість газет, часописів і книжок в Україні друкуються російською мовою, мова Російської держави панує на телебаченні. У парламент в Україні вибирають тих, хто не володіє або принципово і демонстративно користується російською, хоч знає українську. Чиновники і службовці на державній роботі користуються російською мовою. В Україні більше російських шкіл, ніж їх потрібно для людей російської національності. В Україні надмірна кількість російськомовних вищих учбових закладів. Основною умовою прийняття на посаду викладача вищої школи має бути досконале знання української мови. Добре відомо, що ні в США, ні в Англії чи у Франції, не кажучи вже про Їзраїль, хоч живуть в ньому переважно інтернаціоналісти, не приймуть на роботу людину, яка не знає мови титульної нації.

Чи має право працювати у вищій школі України викладач, який на запитання, чому він не розмовляє українською, зі злістю відповів: „Я нєнавижу етот язик!” Ні одна держава світу не дозволила б такому залишитись на посаді викладача, мало того – його б видворили за межі держави.

Російська мова є мовою великого народу, вона є державною мовою Росії. Українці Росії добре володіють російською мовою і користуються нею в повсякденному житті. Щ о ж заважає росіянам і людям інших національностей, що народились і живуть в Україні, користуватись українською? В Україні немає ворогів російської мови. Обурення викликає той факт, що недруги України російською мовою користуються як могильною лопатою, щоб закопати нашу рідну мову, а разом із мовою й український народ. Без української мови нема українського народу. Це добре розуміють вороги України і тому вістря лютої ненависті спрямовують проти української мови. Погодившись на дві державні мови, Україна підпише собі смертний вирок.

Отож геноцид українського народу продовжується і в незалежній Україні. Щоб зберегти Україну, треба зберегти українську мову як єдину державну. Сподіваємось, і ми впевнені, що в нас вистачить на це сили й хисту.

Голова Товариства
Української культури «Славутич» м. Москва Василь Антонів

#100 САНЯ

САНЯ

Любитель

• Больше года в клубе
  • PipPipPip
  • 43 сообщений

Отправлено 15 Сентябрь 2009 - 16:06

А не кажется ли вам, господа форумчане, что эта тема дурно пахнет?
Она изначально была провокационной (пусть Lav1657 на меня не обижается). Нельзя судить о жизни в СССР тем, кто жил там в детсадовском или школьном возрасте. Восприятие действительности будет абсолютно разным у ребёнка, все проблемы которого решают родители, и человека, имеющего семью и самого решающего возникающие проблемы.
Это мягкие рассуждения.
Теперь более жёсткие.
В этой вонючей теме есть признаки национализма, что запрещено правилами форума. Или я не прав?
Теперь ещё жёстче.
Активный участник темы Саня - провокатор. Сначала он орал на форуме, потом писал по-украински, потом обещал писать по-русски (12.11.2007) и не сдержал своего обещания, потом нашёл эту тему и оттянулся по полной программе. Аргументов Льва и других он не слышит, он слышит только себя. О его целях можно только догадываться.
Тему, я полагаю, надо закрыть, а всех без исключения участников забанить на месяц-другой, чтобы остыли.
Говна и так хватает в нашей жизни...

Так обіцяв писати по російськи, мав програму pragma , нею переводив свої повідомлення, зараз немаю (багато часу займає переводити підправляти ),та ви і так все розумієте . Я непровокатор, я лише навів цитату в першому моєму повідомленні. Провокаційна реакція надійшла не відмене . На всі аргументи я відповів. І про які цілі ви можете здогадуватись.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей